НАКАЗ МОНУ від 03.10.2022 №883 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів y 2022/2023 н.р."

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності

/Files/images/202451.jpg

Вітаємо з перемогою здобувача освіти 9 класу Нововодолазького ліцею №1 ОСЕДЦЮ Івана (диплом ІІІ ступеня) у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Пишаємося твоїм талантом та наполегливістю. Бажаємо й надалі досягати нових висот і не зупинятися, ставати з кожною перемогою сильнішим!

Дякуємо Олені КИЛИПКО, учителю фізики за ґрунтовні знання та допомогу у підготовці до олімпіади. Бажаємо подальшого інтелектуального та творчого зростання! Ще раз вітаємо з перемогою та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках.

Дякуємо захисникам і захисницям України за можливість навчати, навчатися й творити в ім'я України!