Історія ліцею

/Files/images/IMG_9216.JPG

Із XVІІІ століття бере початок свого існування наш навчальний заклад. Найімовірніше датою народження нашої школи будемо вважати 01 грудня 1874 року, коли у слободі Нова Водолага, Валківського повіту було відкрите двокласне народне училище (земська школа) стараннями волосного старшини, селянина Якова Степановича Білойвана на кошти Міністерства Народної просвіти.

Після революції 1905 року цей навчальний заклад було перетворено на Нововодолазьку СШ ім. Т. Шевченка. З часом дерев’яне приміщення стало непридатне для навчання, тому школа перемістилася у трьох приміщеннях. До 1959 року в документах наш заклад згадується як Нововодолазька семирічна школа, з 1959 – як Нововодолазька восьмирічна школа, а з 31 серпня 1967 р. - як Нововодолазька СШ № 1.

У серпні 2004 Нововодолазьку загальноосвітню школу №1 було реорганізовано в Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради. Рішенням VІІ сесії Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання від 29.11.2017 року №572 Нововодолазький ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області, у зв'язку зі зміною засновника, перейменовано на Нововодолазький ліцей Нововодолазької селищної ради.

Герб Нововодолазького ліцею №1

/Files/images/Нововодол ГЕРБ (1).jpg

ГІМН НОВОВОДОЛАЗЬКОГО ЛІЦЕЮ №1
Слова: Оксани СТЕПАНЕНКО, учителя української мови та літератури Нововодолазького ліцею №1, члена Національної спілки письменників України
Музика: Богдана ТИТАРЕНКА, учителя фізичної культури Нововодолазького ліцею №1

І

Розцвітай, пишайся нами, Водолаго рідна!

Оберіг твоїх доріг пронесемо гідно.

Відчиняє нам ліцей двері у майбутнє,

І дитинство нам дарує скарбом незабутнім.

ІІ

Яблуневий цвіт проспектів і дзвінки бджолині,

Наш ліцей готує славних учнів України.

Окриляють вчителі наших душ джерельця.

Наш ліцей як море знань, він у кожнім серці.

Приспів:

Наш ліцей – це знань країна,

Це перлинка України,

Це місточок до освіти

І його будують діти.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Повна назва освітньої установи Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області (скорочена назва: Нововодолазький ліцей №1)
Індекс та повна поштова адреса 63202, Харківська область, Харківський район, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 7
Телефон, факс (05740) 42111
Сайт школи http://novavodolaga-lyceum1.kh.sch.in.ua
Електронна пошта n.licey67@ukr.net
Директор закладу Олександр Коваленко
Мова навчання українська
Іноземна мова англійська
Профілі навчання української філології профіль, біологічний
Кількість учнів 498
Кількість класів 21
Наповнюваність 24
Група подовженого дня 2
Форма навчання денна
Умови для осіб з особливими освітніми потребами забезпечено безперешкодний доступ до приміщення ліцею для осіб із особливими освітніми потребами (кнопка виклику); У ліцеї функціонує 5 інклюзивних класи, в яких навчається 7 учнів.
Платні освітні послуги заклад платних освітніх послуг не надає
Додаткові освітні послуги (на безкоштовній основі) Заняття для дітей п’ятирічного віку «Впевнений старт»
Медичне обслуговування учнів та відповідні умови для його організації У закладі функціонує медичний кабінет. 1 штатна одиниця сестри медичної.

Інформація про Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області 2022/2023 навчальний рік